Weekend na miejscu

on

Lubię bardzo podróżować, ale też potrzebuję czasem odpocząć i nadrobić zaległości w domowych porządkach;) Poza tym wypady – czy małe – czy większe – to zawsze jakiś koszt – a nie można szaleć co weekend – bo nam do pierwszego nie starczy;P

A tak poważnie – to muszę w końcu zabrać się za kilka spraw w moim domu! Między innymi przywiozą nam dziś meble do garderoby i czeka mnie przekładanie rzeczy z kilku szaf – więc będę miała co robić;) Transport załatwiliśmy przez firmę http://www.transerwis.pl/ – przewóz mebli. Potem wpadła ekipa do złożenia i już wszystko było gotowe do mojej dalszej pracy!

A co z dziećmi? Dzieciaki z mężem wysłałam na plac zabaw i na basen! Bez sensu żeby siedzieli w domu – trzeba wykorzystać lokalne atrakcje – których w stolicy nie brakuje! Wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni! Pogoda im dopisała do tego stopnia – że na basenie – większość czasu spędzili na zewnętrznym placu zabaw;)

Generalnie – wokoło nas jest wiele różnych możliwości – wystarczy tylko na coś się zdecydować i spędzanie weekendu w mieście wcale nie musi być nudne;-)