W okolicy

on

W okolicy może być wiele ciekawych miejsc;) Wystarczy je odkryć! no i… się o nich dowiedzieć – bo często jest tak, że nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego – że może być coś fajnego!;)

Spędziliśmy weekend u znajomych w Gdyni. Nie było opcji na razie dłuższego wyjazdu – bo jeszcze stawiają nam tą halę w pracy, więc nie mam szans na urlop. Zresztą – sama jestem odpowiedzialna za kilka spraw z tym związanych – więc wolę nie ryzykować. Ciekawą sprawę wynalazłam zresztą przy tej okazji – wiecie, że jest coś takiego jak pasma świetne? Sprzedają to między innymi tu: http://dwdbautech.pl . Wygląda to bardzo dobrze… No ale do rzeczy.

Pojechaliśmy w piątek – i w sobotę zastanawialiśmy się – gdzie wyskoczyć. Przeszukałam internet i okazało się, że niedaleko jest centrum nauki Eksperyment. Znajomi, u których spędzaliśmy ten weekend – nawet o tym nie wiedzieli, nie mówiąc – żeby tam byli. A warto – jest wiele ciekawych urządzeń, właściwie dla dzieci od 2 lat do dorosłego – znajdzie się wiele ciekawostek i można tam latać cały dzień. Spędziliśmy super dzień – który łączył przyjemne z pożytecznym;)